Emine Yüksel Sigorta Aracılık Hizmetleri, Emine Yüksel tarafından  kurulmuştur. 2022  yılından bu yana  Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Acente Yetkilisi Emine Yüksel Abant İzzet Baysal  Üniversitesi İktisat Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. 2022 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı. Emine Yüksel Sigorta  Aracılık Hizmetleri olarak , hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Emine Yüksel sigorta Aracılık Hizmetleri yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Kadıköy Allianz Sigorta Acentesi
Emine Yüksel Sigorta

Adres
Kozyatağı Mah. Kadıpaşa Sok. No:41/2 Kadıköy İstanbul

Telefon
0533 376 51 33

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.